Save Share

Condominium for Sale

New

Pangsa Murni, Wangsa Maju, Kuala Lumpur, Malaysia

318,000 MYR
342 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
931
Size (Sq. Ft.)
3
Beds

- Walk Up
- Level 3
- 931 sqft
- 3 Bilik
- 2 Bilik Mandi
- Kitchen Cabinet
- Parking 1(covered)

FACILITIES:
- Swimming Pool
- Gated & Guarded
- Playground