Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Pangsa Murni, Wangsa Maju, Kuala Lumpur, Malaysia

318,000 MYR
342 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
931
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur

- Walk Up
- Level 3
- 931 sqft
- 3 Bilik
- 2 Bilik Mandi
- Kitchen Cabinet
- Parking 1(covered)

FACILITIES:
- Swimming Pool
- Gated & Guarded
- Playground