Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Juara Suria Apartment, Seri Kembangan, Selangor, Malaysia

185,000 MYR
218 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
850
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Juara Suria Apartment Seri Kembangan Balakong Cheras

Details:
- 3 bedroom
- 2 bathroom
- Freehold
- 850sqft

Facilities :
* 24 Hour Security
* Car Park
* Playground

Amenities :
- 5 minutes driving to The Mines Shopping Mall, restaurants, convenience store, banks, etc
- 10 minutes driving to Econsave Balakong, Aeon Mall Cheras Selatan, C180 food street, Columbia Hospital, SJK Cheras, SMK Cheras, SK Taming Jaya, KTM Serdang Station
- 15 minutes driving to South City Mall, IOI City Mall, UTAR Sg Long Campus

Accessibility :
* Easy access MRR2 / AKLEH / DUKE / PLUS / NKVE / NPE

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
850 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Mar 6, 2025 3:52 PM
Eye icon Paparan
10906

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Tempat letak kereta
102 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
344 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman permainan
502 ft
Rekreasi Taman permainan
Kompleks 3K MBSJ
627 ft
Rekreasi Pusat sukan
KFC
938 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
99 Speedmart
Jalan SP 2/1
1,102 ft
Membeli-belah Pasar raya
Nasi Kandar Ahlam Maju
1,109 ft
Makanan & Minuman Restoran
مطعم نصف القمر
1,112 ft
Makanan & Minuman Restoran
PappaRich
Jalan SP 2/1
1,375 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
1,378 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman permainan
1,398 ft
Rekreasi Taman permainan
珍宝海鲜大酒家
Jalan SP 2/1
1,526 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

440,000 MYR 367 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Jannica Wong A&J