Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Vista Serdang, Seri Kembangan, Selangor, Malaysia

290,000 MYR
360 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
806
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Apartment Vista Serdang | Seri Kembangan, Selangor |Leasehold, Bumi Lot | Level 2, Blok B | Partial Furnished, Move-In Ready

Asking Price - RM290,000 (Negotiable)

DETAILS:-
✔️ Keluasan 806 sqft
✔️ 3 Bilik Tidur | 2 Bilik Air
✔️ Level 2 (Blok B – Low Level Unit)
✔️ Leasehold hingga 2098

PARTIAL FURNISHED:-
✅ 2 Aircond
✅ Water Heater
✅ Kitchen Cabinet + Hood
✅ 3 Room Wardrobe
✅ TV Cabinet
✅ Outdoor Water Filter
✅ Rak Kasut

FACILITIES:-
✔️ Gated & Guarded - 24 Hours
✔️ Swimming Pool
✔️ Gymnasium
✔️ Futsal court
✔️ Badminton court
✔️ Playground
✔️ 1 Parking

ACCESSIBILITY:-
✔️ UPM
✔️ Akses mudah ke Serdang, Bangi, Putrajaya
✔️ Berhampiran kedai, restoran & kemudahan harian

KENAPA ANDA PERLU AMBIL UNIT INI?
✔️ Harga kompetitif
✔️ Sesuai duduk sendiri atau buat passive income
✔️ Unit dah ada basic furnitures – jimat kos setup
✔️ Kawasan matang & permintaan sewa tinggi

Interested? Contact Me Now!
Shahrol Sabaruddin
MAXXAN REALTY SDN BHD (E (1) 1766/5)
Tel: Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
806 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, May 18, 2026 12:19 AM
Eye icon Paparan
40

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

230,000 MYR 285 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
806 Sq. Ft.
Jason Chun
1 hari yang lepas 154
440,000 MYR 367 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Jannica Wong A&J
1 bulan yang lepas 3863
245,000 MYR 290 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
846 Sq. Ft.
Ikmal Hakim
1 bulan yang lepas 3859
299,999 MYR 367 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air