Save Share

Flat for Sale

New

Pangsa Impian, Bandar Saujana Putra, Selangor, Malaysia

155,000 MYR
238 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
650
Size (Sq. Ft.)
3
Beds
2
Baths

Description

🚨 PRICE REDUCED! TERMURAH LEVEL 2!! 🚨
πŸ“ Flat Pangsa Impian, Bandar Saujana Putra

πŸ’° RM155,000 SAHAJA! πŸ”₯

🏠 Tingkat 2 (Walk-Up Apartment)
πŸ“ 650 sqft
πŸ›οΈ 3 Bilik Tidur
🚿 2 Bilik Air
πŸ“„ Leasehold | Bumi Lot
βœ”οΈ Basic Unit

πŸ“ Berdekatan Sekolah, Petronas, Petron, Balai Polis, KFC, Pizza Hut & McDonald’s

πŸš— Akses Mudah ke ELITE β€’ SKVE β€’ NKVE β€’ LDP

πŸ”₯ Murah! Level 2! Sesuai untuk duduk sendiri atau pelaburan.

πŸ“² PM sekarang untuk viewing & semakan kelayakan loan.

Yuri Husain (PEA 3664)
IQI Realty

Details

Bed icon Bedrooms
3
Bathtub icon Bathrooms
2
Maximize icon Size
650 Sq. Ft.
Home icon Title type
Leasehold
Calendar icon Posted at
Sun, May 24, 2026 12:22 AM
Eye icon Views
63

Property location