Save
Share
House for Sale
NewKota Warisan, Sepang, Selangor, Malaysia
Description
📍 Rumah Teres 2-Tingkat Baru Kota Warisan Sepang
.
📍 Harga bermula RM 548,888 Sahaja
.
➡️ 4 Bilik Tidur, 3 Bilik Air
➡️ Size Rumah 1,555 Sqft
➡️ Harga berpatutan
➡️ Jangkaan siap sekitar Q2 2027
.
✅ Design Moden dari Pemaju
✅ Well planned township
✅ 3km ke ERL
✅ Kawasan Matang
✅ KIPMall Kota Warisan
✅ Laluan mudah ke KLIA 1 dan KLIA 2
✅ Berdekatan Cyberjaya, Putrajaya, Nilai
✅ Lebih 100 buah restaurant berhampitan
- Free MOT Stamp Duty **
* (Tidak termasuk loan stamp duty & disbursement fees)
**(Tidak termasuk MOT legal fees & registration fees)
Hubungi Saya Segera!!
Muhammad Hadzwan
Call / Whatsapp : Show
Whatsapp Link : Show
.
📍 Harga bermula RM 548,888 Sahaja
.
➡️ 4 Bilik Tidur, 3 Bilik Air
➡️ Size Rumah 1,555 Sqft
➡️ Harga berpatutan
➡️ Jangkaan siap sekitar Q2 2027
.
✅ Design Moden dari Pemaju
✅ Well planned township
✅ 3km ke ERL
✅ Kawasan Matang
✅ KIPMall Kota Warisan
✅ Laluan mudah ke KLIA 1 dan KLIA 2
✅ Berdekatan Cyberjaya, Putrajaya, Nilai
✅ Lebih 100 buah restaurant berhampitan
- Free MOT Stamp Duty **
* (Tidak termasuk loan stamp duty & disbursement fees)
**(Tidak termasuk MOT legal fees & registration fees)
Hubungi Saya Segera!!
Muhammad Hadzwan
Call / Whatsapp : Show
Whatsapp Link : Show
Details
4
3
1,555 Sq. Ft.
Leasehold
2027
Tue, May 19, 2026 12:35 AM
161
Property location
Mortgage calculator
Similar properties
620,000
MYR
376 MYR / Sq. Ft.
4
Beds
3
Baths
1,650
Sq. Ft.
Adi Fazli
5 days ago
351
520,000
MYR
198 MYR / Sq. Ft.
4
Beds
2
Baths
2,626
Sq. Ft.
azmi sumairi
1 month ago
1000
390,000
MYR
208 MYR / Sq. Ft.
4
Beds
3
Baths
1,878
Sq. Ft.
MUHD SHAHRUL SHAZANI BIN MUHAMMAD SHAKRI
1 month ago
994
569,000
MYR
217 MYR / Sq. Ft.
4
Beds
2
Baths
2,626
Sq. Ft.
ARIF NOR AZLAN
1 month ago
976
1,000,000
MYR
370 MYR / Sq. Ft.
4
Beds
3
Baths
2,700
Sq. Ft.
Muizz Razak
1 month ago
1153
795,000
MYR
516 MYR / Sq. Ft.
4
Beds
4
Baths
1,540
Sq. Ft.
Yusuf
1 month ago
1228
Safety tips
Remember, your safety is a top priority. Take necessary precautions and conduct due diligence before making any commitments. Find out more.See also
Muhammad Hadzwan
Listings
1