Save Share

Bungalow for Sale

New

Kg. Seberang Takir, Kuala Nerus, Terengganu, Malaysia

550,000 MYR
73 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
7,545
Size (Sq. Ft.)
6
Beds
5
Baths

Description

Asalamulaikum... 1 unit rumah Banglo 2 tingkat ( Separuh Siap ) untuk dijual... Lokasi di Kg. Seberang Takir, Kuala Nerus, Terengganu.

Spesifikasi kediaman:

# Rumah Banglo 2 Tingkat ( Separuh Siap 50% ).
# Saiz Tanah 701 meter persegi ( 7,545 sqft ).
# Luas Bangunan Kediaman Atas Bawah 4,500sqft.
# 6 Bilik Tidur + 5 Bilik Air.
# Pegangan Selamanya Freehold = Rizab Melayu.
# Nilai Pasaran semasa RM 600k.

Lokasi berdekatan :

# 7 Km ke Pusat Bandar Kuala Terengganu.
# 7 Km ke Mayang Mall.
# 4 Km ke Airport.
# 10 Km ke UMT & Uniza.
# 7 Km ke Hospital Sultanah Nur Zahirah Kuala Terengganu.
# 5 Km ke Mydin Mall Kuala Terengganu.
# 350 Meter Ke Masjid Banggol Pauh.
# berdekatan dengan semua kemudahan.

Lokasi rumah bebas banjir.. Rumah Siap 50%....Rumah Jual Seadanya.. Harga RM550k... boleh buat pinjaman 100% untuk pinjaman bank dan pinjaman LPPSA ( Kerajaan )..

Hapizie Show ( REN 20546 )
Firdaus & Associates Real Estate Agency Sdn Bhd.
Kami adalah perunding hartanah berdaftar dengan LPPEH & Ahli MIEA.

Details

Bed icon Bedrooms
6
Bathtub icon Bathrooms
5
Maximize icon Size
7,545 Sq. Ft.
Home icon Title type
Freehold
Calendar icon Posted at
Mon, May 18, 2026 12:32 AM
Eye icon Views
28

Property location