Save Share

Bungalow for Sale

New

Batu Tiong, Dungun, Terengganu, Malaysia

388,000 MYR
73 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
5,338
Size (Sq. Ft.)
3
Beds
2
Baths

Description

Banglo Setingkat Batu Tiong, Dungun [HOT LOCATION]

SPESIFIKASI:
- Banglo Setingkat
- Status Tanah : Freehold - Rezab Melayu
- Keluasan Tanah : 5338 Sqft
- Luas Binaan : 1200 sqft
- Bilik Tidur : 3 & Bilik Air : 2

KEMUDAHAN (Apprx):
- 0.9 km ke Masjid Batu Tiong
- 1.7 km ke SMK Pulau Serai
- 2.9 km ke SK Pulau Serai
- 2.6 km ke MRSM Dungun
- 4.8 km ke Tanjung Jara Resort
- 6.5 km ke Hospital Baru Dungun
- 8.4 km ke Bandar Dungun

HARGA : RM388,000
BOOKING 3.24%
DEPOSIT BY EPF ACCEPTED
{Lawyer And Loan Can Be Arranged}
BOOKING FULLY REFUND IF LOAN REJECTED

FOR ANY ENQUIRIES OR VIEWING APPOINTMENT, PLEASE CALL/WHATSAPP ;
Fazielawatie Ishak (REN 29893)
Landsworth Properties Sdn Bhd
Show
Show

Join Channel Rumah/ Tanah/ Kedai Untuk Di Jual๐Ÿ‘‡
Show

Nak Survey Banyak Pilihan Hartanah Lagi? Klik Link Website Ni๐Ÿ‘‡
Show

Details

Bed icon Bedrooms
3
Bathtub icon Bathrooms
2
Maximize icon Size
5,338 Sq. Ft.
Home icon Title type
Freehold
Calendar icon Posted at
Sat, May 16, 2026 12:35 AM
Eye icon Views
36

Property location