Save Share

House for Sale

New

Desa Coalfields, Sungai Buloh, Selangor, Malaysia

535,000 MYR
382 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
1,400
Size (Sq. Ft.)
4
Beds
4
Baths

Description

🔥 PRICE DROP‼️ FOR SALE | Double Storey Terrace @ Desa Coalfields, Sungai Buloh
✨ Renovated & Extended • Freehold

💰 Harga Turun:
❌ RM550,000
✅ RM535,000 SAHAJA

🏡 BUTIRAN HARTANAH
• Jenis: Double Storey Terrace (Intermediate)
• Pegangan: Freehold
• Saiz Tanah: 20’ x 70’
• Built-up: ±1,400 sqft
• 4 Bilik Tidur | 4 Bilik Air

✔ LATAR Highway

⚠️ UNIT FREEHOLD RENOVATED DI DESA COALFIELDS DENGAN HARGA RM535K SANGAT TERHAD
Sesuai untuk own stay atau pelaburan jangka panjang.

📞 Hubungi segera untuk viewing
Faat Rahman
Real Estate Negotiator (REN 75162)
📱 Show

#LS Show

Details

Bed icon Bedrooms
4
Bathtub icon Bathrooms
4
Maximize icon Size
1,400 Sq. Ft.
Home icon Title type
Freehold
Calendar icon Posted at
Fri, May 15, 2026 12:37 AM
Eye icon Views
147

Property location