Save Share

Apartment for Sale

Taman Pusat Kepong, Kepong, Kuala Lumpur, Malaysia

250,000 MYR
264 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
947
Size (Sq. Ft.)
3
Beds
2
Baths

Description

( KL ) TMN PUSAT KEPONG SHOP APT UNTUK DI JUAL
******************************
TAMAN PUSAT KEPONG KUALA LUMPUR
3 BILIK + 2 BILIK AIR
LEASED HOLD ( PAJAKAN 99 TAHUN )
TINGKAT 1 ( UNIT TANPA LIFT TETAPI TINGKAT 1 RENDAH SAHAJAπŸ‘
SAIZ 947 KAK PERSEGI
BANYAK KEMUDAHAN2 SEKITARAN SEPERTI PELBAGAI KEDAI / SUPERMARKET
PETROL STATION / MRT STATIONS/ PUBLIC TRANSPORT SERVICES
SESUAI UNTUK KEDIAMAN SENDIRI / PEKERJA DAN DI JADIKAN PEJABAT
πŸ‘πŸ‘ PENYEWA SEDIA ADA ( TENANTED )
******************
***************************************

πŸ‘πŸ‘HARGA RM 250 000 BOLEH RUNDING

URUSAN GUAMAN / BANK LOAN BOLEH DI URUSKAN
***************************************

LALUAN MUDAH MELALUI JALAN KEPONG DAN SEKITARAN

BERMINAT UTK VIEW PROPERTY BOLEH CAL / WSAPP@πŸ‘ŽπŸ‘Ž

πŸ“žπŸ“žπŸ“ž CIK DEE Show / Show
********************************

Details

Bed icon Bedrooms
3
Bathtub icon Bathrooms
2
Maximize icon Size
947 Sq. Ft.
Home icon Title type
Leasehold
Calendar icon Posted at
Wed, May 13, 2026 12:12 AM
Eye icon Views
153

Property location