Save Share

Townhouse for Sale

Chandan Putri, Kuala Kangsar, Perak, Malaysia

202,400 MYR
120 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
1,680
Size (Sq. Ft.)
3
Beds
2
Baths

Description

‼️ KHAS BUMIPUTRA SAHAJA ‼️
🏡 SKIM PPAM AVAILABLE
💰 Ansuran Bulanan Dari RM896 Sahaja!
✨ KEDIAMAN + PELABURAN BIJAK DI KUALA KANGSAR ✨
Impian memiliki rumah sendiri kini lebih mudah di
❤️ CHANDAN PUTRI, KUALA KANGSAR ❤️
✔️ Townhouse moden & selesa
✔️ Lokasi strategik kawasan berkembang
✔️ Sesuai untuk duduk sendiri atau dijadikan pelaburan sewaan
✔️ Permintaan sewaan tinggi di kawasan Kuala Kangsar
✔️ Potensi pulangan untuk homestay & Airbnb
✔️ Harga mampu milik dengan pakej menarik
🔥 Ramai tak sedar…
Sewaan bulanan di kawasan Kuala Kangsar sebenarnya mampu cover installment rumah sendiri!
📍 Berdekatan: ✅ Sekolah
✅ Hospital
✅ Pasaraya
✅ Bandar Kuala Kangsar
✅ Kemudahan harian lengkap
💥 OFFER MENARIK 💥 🎁 Pakej pembiayaan membantu
🎁 Free legal fee untuk pembeli terpilih
🎁 Bimbingan sehingga lulus
🏠 Sesuai untuk: ✔️ First home buyer
✔️ Penjawat awam
✔️ Pelabur hartanah
✔️ Yang nak tambah aset masa depan
📲 Nak tahu kelayakan & detail? Klik WhatsApp sekarang👇

#ChandanPutri #KualaKangsar #Townhouse #PPAM #RumahMampuMilik #PelaburanHartanah #HartanahPerak #Airbnb #Homestay #FlexiHome #LPPSA #RumahPertama

Details

Bed icon Bedrooms
3
Bathtub icon Bathrooms
2
Maximize icon Size
1,680 Sq. Ft.
Home icon Title type
Freehold
Calendar icon Posted at
Sat, May 9, 2026 12:22 AM
Eye icon Views
623

Property location

Nearby amenities

7-Eleven
1,414 ft
Shopping Convenience store
SMK Bukit Merchu
2,037 ft
Education School
TF Value-Mart
2,575 ft
Shopping Supermarket
Parking
2,694 ft
Transport Parking
School for intellectually disabled
3,035 ft
Education School
SMK Raja Muda Musa
3,087 ft
Education School
Sekolah Kebangsaan Raja Perempuan Muzwin
3,386 ft
Education School