Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Desa Skudai, Skudai, Johor, Malaysia

318,000 MYR
269 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,184
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

For sale
Desa Skudai Apartment
- 3 bedroom 2 bathroom
- size 1184sf
- freehold
- non bumi lot
- basic unit
Selling price Rm318k

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,184 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 15, 2026 12:12 AM
Eye icon Paparan
191

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

218,000 MYR 290 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
753 Sq. Ft.
Lucas Chong
3 bulan yang lepas 7451
348,000 MYR 314 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,109 Sq. Ft.
Juanchua
4 bulan yang lepas 7640
275,000 MYR 308 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
893 Sq. Ft.
Zoey Kok
4 bulan yang lepas 7782
360,000 MYR 304 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,184 Sq. Ft.
Annie Chin
6 bulan yang lepas 7541
205,000 MYR 307 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
668 Sq. Ft.
ROSLINA OSMAN
8 bulan yang lepas 11128
320,000 MYR 270 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,184 Sq. Ft.
Yvonne Lim
9 bulan yang lepas 18632

Lihat juga

Annie Chin
Senarai Hartanah 20