Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Baru

Seksyen 1 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur, Malaysia

220,000 MYR
398 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
553
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

GROUND FLOOR‼️
DEPAN LRT ‼️
NEAR AEON‼️

FOR SALE: Flat Seksyen 1 Wangsa Maju Kuala Lumpur

DETAILS :
========
- Leasehold Bumi Lot
- Ground Floor
- Size: 530sqft
- 2 Bedrooms
- 1 Bathrooms

- AKLEH
- MRR2
- DUKE
- SUKE
- SPE

=====================
ASKING PRICE: RM220,000 nett
=====================

Ezra Ezzry
Papar
REN 65009
Great Casa Realty

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
553 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 10, 2026 12:16 AM
Eye icon Paparan
74

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Tempat letak kereta
102 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
118 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
SRA As-Saadah
213 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
282 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
322 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
384 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman permainan
387 ft
Rekreasi Taman permainan
Tempat letak kereta
397 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
99 Speedmart
Jalan 2A/27A
456 ft
Membeli-belah Pasar raya
Tempat letak kereta
515 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
525 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Klinik Wangsa
545 ft
Penjagaan kesihatan Klinik

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

198,000 MYR 376 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
527 Sq. Ft.
Kelvin Chua
3 hari yang lepas 130
250,000 MYR 446 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
560 Sq. Ft.
Azri Zabidin
1 bulan yang lepas 762
240,000 MYR 384 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
625 Sq. Ft.
ZALIA HARTANAH
1 bulan yang lepas 823
190,000 MYR 317 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
600 Sq. Ft.
JOHN OOI
1 bulan yang lepas 1004
193,000 MYR 363 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
532 Sq. Ft.
Jentsen Thong
1 bulan yang lepas 1439
200,000 MYR 333 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
600 Sq. Ft.
Esther Cheah
3 bulan yang lepas 6850