Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Baru

Seksyen 1, Wangsa Maju, Kuala Lumpur, Malaysia

220,000 MYR
415 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
530
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

Flat Wangsa Maju, Seksyen 1, KL

Details
- Leasehold
- Level 3
- 530sqft
- 2 Bedrooms 1 Bathrooms
- Tenanted
- Depan LRT Wangsa Maju

Amenities
- LRT Wangsa Maju
- AEON Big
- Wangsa Walk

Rm220k

For details and further information please contact

Noraini Binti Ismail
Iqi realty
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
530 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 16, 2026 12:17 AM
Eye icon Paparan
20

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

220,000 MYR 415 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
530 Sq. Ft.
HAFIZEE ISMAIL
1 hari yang lepas 90
220,000 MYR 379 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
580 Sq. Ft.
James Tan
1 hari yang lepas 90
205,000 MYR 389 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
527 Sq. Ft.
Azizi Hana
1 hari yang lepas 89
220,000 MYR 415 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
530 Sq. Ft.
Hasmah
3 hari yang lepas 160
220,000 MYR 415 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
530 Sq. Ft.
Ikmal Hakim
4 hari yang lepas 244
220,000 MYR 415 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
530 Sq. Ft.
Farhan Rafael
4 hari yang lepas 223

Lihat juga

Noraini Ismail
Senarai Hartanah 7