Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Bayu Puteri 2, Johor Bahru, Johor, Malaysia

308,000 MYR
342 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
900
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

For Sale

Zone A - Bayu Puteri 2 @ Nearby Mid Valley

地理优势:
5分钟就到 SouthKey
EDL上高速15分钟就能抵达关卡CIQ,来回新加坡快速方便
FULL LOAN UNIT

Address: Bayu Puteri 2

Type: Apartment (A-04-xx with lift)
Unit Type: Intermediate
Tenure : Leasehold, Non Bumi
Bedroom: 3 bedroom
Bathroom: 2 bathroom
Built up: 900 sq.ft.
Balcony Facing: West
G&G: Yes
Car park: 1 unit
Furnishing: Partial Furnished

Selling Price: Rm 308k
Bank Value: Rm 350k

Please contact Jayden  at Papar for viewing arrangement
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
900 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Jul 12, 2025 12:04 AM
Eye icon Paparan
6851

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Bayu Marina Resort
Jalan Bayu Puteri
958 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Sekolah Kebangsaan Tebrau Bakar Batu
1,368 ft
Pendidikan Sekolah
Restoran Mamak Corner
1,627 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
1,686 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Pasaraya Songmart
1,765 ft
Membeli-belah Pasar raya
Pusat membeli-belah
1,860 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Klinik 1Malaysia
1,880 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Restoran Omar
2,277 ft
Makanan & Minuman Restoran
Ah Koong Restaurant
Jalan Sutera
2,336 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tadika Cahaya Suria
2,369 ft
Pendidikan Tadika
Habib Restaurant
2,385 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran
Jalan Sri Stulang 1
2,431 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

358,000 MYR 395 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
906 Sq. Ft.
Rayy Lim
1 minggu yang lepas 1368
350,000 MYR 340 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,028 Sq. Ft.
Rumah Promosi
1 minggu yang lepas 1237
385,000 MYR 420 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
916 Sq. Ft.
HEW WAI TENG AMBER
2 minggu yang lepas 1949
348,000 MYR 348 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,001 Sq. Ft.
Lala Wong
2 minggu yang lepas 1940
450,000 MYR 468 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
961 Sq. Ft.
Sheng Long
1 bulan yang lepas 5000
390,000 MYR 430 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
906 Sq. Ft.
Daniel Tan
1 bulan yang lepas 5114

Lihat juga

Jayden Ng
Senarai Hartanah 298