Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Jln Lapangan Terbang, Kuching, Sarawak, Malaysia

518,000 MYR
541 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
957
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

鉂わ笍 FOR SALE 鉂わ笍 RM 518K
馃崁Princeton Suites Apartment馃崁
鉁达笍 Location: Jln Lapangan Terbang (Short driving distance to Saradise, Aeroville Mall, and Kuching International Airport)
鉁达笍 Asking price RM520K
鉁达笍 To be sold as fully furnished
鉁达笍 957 sqft (Type A)
鉁达笍 3 bedrooms and 3 washrooms
鉁达笍 Aircon in the 3 bedrooms and living room. Total 4 aircon. Comes with ready kitchen cabinets, hood and hob, bedsets, wardrobe, sofa, coffee table, tv, dining sets n etc..
鉁达笍 Monthly management fee RM0.18 per sqft
鉁达笍 1 parking lot
鉁达笍 Facilties: gym, outdoor gym, sauna, common area
鉁达笍 Very suitable for single working person and young couple
-----------------------------------
Listing holder
Clement Yeo
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
3
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
957 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Mar 6, 2025 3:55 PM
Eye icon Paparan
23333

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Tempat letak kereta
226 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
The Sentral Cafe
351 ft
Makanan & Minuman Kafe
Tempat letak kereta
364 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
SCR Express
371 ft
Makanan & Minuman Restoran
KFC
374 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Alif Islamic Restaurant
Jalan Kuching Ranger Depot
377 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
381 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Kuching Sentral
407 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Lao Peng You Kopitiam
410 ft
Makanan & Minuman Kafe
Tempat letak kereta
413 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Sugar Bun
446 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
7-Eleven
463 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa