Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

TAMAN SENTOSA, Kuching, Sarawak, Malaysia

260,000 MYR
283 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
920
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

TAMAN SENTOSA APARTMENT!!!

Contact for more PICTURES!!!

Contact VIA /SMS/ Whatsapp JOEY LIEW @ Papar untuk TEMUJANJI!

SENTOSA Apartment FOR SALE!!!
-3rd Floor (Level 3A)
-3 bedrooms 2 bathrooms
-Bathroom attached with master
-Block A
-920sqft

HARGA: RM260,000
-Loan can be arranged
-Kegunaan EPF boleh diatur

Senarai dokumen untuk disediakan:
-IC salinan
-3 bulan slip gaji terkini
-3 bulan penyata bank terkini
-Penyata EPF terkini

Sila hubungi /SMS/ Whatsapp JOEY LIEW @ Papar untuk TEMUJANJI!

TERIMA KASIH!!!

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
920 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 23, 2026 12:10 AM
Eye icon Paparan
76

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

270,000 MYR 293 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
920 Sq. Ft.
Joey Liew REN: 01374
14 jam yang lepas 76
650,000 MYR 347 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,872 Sq. Ft.
Tracy Tan
1 bulan yang lepas 2467
390,000 MYR 437 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
893 Sq. Ft.
Wena Tan
2 bulan yang lepas 3782
380,000 MYR 308 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,232 Sq. Ft.
Joey Liew REN: 01374
2 bulan yang lepas 4540
260,000 MYR 283 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
920 Sq. Ft.
Joey Liew REN: 01374
2 bulan yang lepas 4541
270,000 MYR 293 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
920 Sq. Ft.
Joey Liew REN: 01374
2 bulan yang lepas 4538

Lihat juga

Joey Liew REN: 01374
Senarai Hartanah 139