Save Share

House for Sale

New

Jalan Kebun Nenas, Shah Alam, Selangor, Malaysia

485,000 MYR
291 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
1,664
Size (Sq. Ft.)
4
Beds
3
Baths

Description

WTS : AA / 16

🏑 2-STOREY RENOVATED HOUSE – TAMAN CASSIA, BANDAR PUTERA 2
πŸ“ Jalan Kebun Nenas, Shah Alam
🌿 Facing open | Tenang | Gated & Guarded | Bebas banjir

πŸ’° DEAL TERBAIK πŸ”₯
❌ Market Value: RM630,000
βœ… Asking: RM485,000 SAHAJA!

πŸ’₯ SAVE Β± RM145K terus!

✨ KENAPA RAMAI AKAN REBUT UNIT NI?

βœ”οΈ Fully renovated + fully extended (ADA APPROVAL)
βœ”οΈ Tak perlu keluar duit tambahan renovate
βœ”οΈ Sesuai untuk family terus pindah

πŸ“ DETAIL RUMAH:
β€’ Leasehold (Bumi Lot) hingga Feb 2101
β€’ Saiz: 20 x 70 (1664 sqft)
β€’ 4 Bilik | 3 Bilik Air | 1 Stor
β€’ Parking 2 kereta πŸš—πŸš—

πŸ› οΈ SEMUA DAH SIAP!
βœ”οΈ 3 unit Aircond
βœ”οΈ Auto Gate
βœ”οΈ Kitchen Cabinet + Hood & Hob
βœ”οΈ Built-in Wardrobe
βœ”οΈ Plaster ceiling + lighting + kipas
βœ”οΈ Balcony depan dah extend

🌟 KELEBIHAN LOKASI:
βœ… Gated & Guarded 24 jam
βœ… Kawasan matang & komuniti baik
βœ… Dekat sekolah & kemudahan
βœ… Confirm bebas banjir

πŸ“² Nak lock viewing sebelum orang lain grab?

PUAN EIZA HAFSAH
REN27253
πŸ“ž Show
#Azura6832

Details

Bed icon Bedrooms
4
Bathtub icon Bathrooms
3
Maximize icon Size
1,664 Sq. Ft.
Home icon Title type
Leasehold
Parking icon Parking spaces
2
Calendar icon Posted at
Thu, May 14, 2026 12:48 AM
Eye icon Views
220

Property location