Save Share

Flat for Sale

Outdated

Tasek 64, Pasir Gudang, Johor, Malaysia

165,000 MYR
251 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
657
Size (Sq. Ft.)
3
Beds
2
Baths

Description

🏠 FLAT TASEK 64 SERI ALAM UNTUK DIJUAL 🏠

✨ Tingkat 3 | Freehold | Semua kaum boleh beli!

πŸ“ Saiz: 657 sqft
πŸ›οΈ 3 Bilik Tidur
πŸ› 2 Bilik Air
🍽️ Akan dicat & siap pasang table top sebelum serah kunci!

πŸ“ Lokasi Strategik:

10 minit ke Hospital Sultan Ismail (HSI)

15 minit ke MMHE Pasir Gudang

25 minit ke CIQ Johor Bahru (Woodlands Checkpoint)

Dekat dengan sekolah, kedai, dan kemudahan awam!

πŸ’° Harga: RM165,000 sahaja!
πŸŽ‰ Layak untuk Full Loan bagi pembeli rumah pertama!
🏦 Bayaran bulanan anggaran serendah RM7xx sahaja!

πŸ“ž Jangan tunggu lagi! Hubungi kami sekarang untuk viewing & semak kelayakan pinjaman anda secara PERCUMA!

πŸ“² WhatsApp / Call: Show (Fiza)
Show
πŸ“ Flat Tasek 64, Seri Alam – Rumah mampu milik, lokasi terbaik!

Details

Bed icon Bedrooms
3
Bathtub icon Bathrooms
2
Maximize icon Size
657 Sq. Ft.
Home icon Title type
Freehold
Calendar icon Posted at
Tue, Nov 11, 2025 1:20 PM
Eye icon Views
2993

Property location

Nearby amenities

Sekolah Menengah Kebangsaan Seri Alam
Jalan Tasek 64
1,493 ft
Education School
Sekolah Menengah Kebangsaan Seri Alam 2
1,647 ft
Education School
SJK (T) Bandar Seri Alam
2,054 ft
Education School
Sekolah Kebangsaan Bandar Seri Alam
2,694 ft
Education School