Save Share

House for Sale

Outdated

Lorong Ceria, Sungai Petani, Kedah, Malaysia

269,000 MYR
180 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
1,496
Size (Sq. Ft.)
4
Beds
2
Baths

Description

RUMAH TERES SETINGKAT BANDAR UTAMA, SG PETANI

📍LORONG CERIA, SG PETANI KEDAH

OWNER TURUNKAN HARGA‼️‼️

HARGA JUALAN: RM269k

HARGA PASARAN: RM300k
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

SPESIFIKASI:
🏠Freehold
🏠Lot Non Bumi
🏠Keluasan : 1496 sqft
🏠Bilik Tidur : 4
🏠Bilik Air: 2

📌RENOVATION :
❇️Partition ke ruang dapur
❇️Lantai parking concrete imprint

KEMUDAHAN :
📍JPJ
📍MyDin,TF, Lotus
📍Berhampiran Dengan Pusat Komersial Bandar Puteri Jaya
📍Berdekatan Dengan SK & SMK Bandar Puteri Jaya.

REN65413
Show

Details

Bed icon Bedrooms
4
Bathtub icon Bathrooms
2
Maximize icon Size
1,496 Sq. Ft.
Home icon Title type
Freehold
Calendar icon Posted at
Mon, Nov 10, 2025 2:11 AM
Eye icon Views
2933

Property location

Nearby amenities

Playground
791 ft
Leisure Playground
Park
1,312 ft
Leisure Park
Playground
1,319 ft
Leisure Playground
Playground
1,637 ft
Leisure Playground
Sekolah Kebangsaan Seri Pinang
2,444 ft
Education School
Playground
2,844 ft
Leisure Playground
Sekolah Kebangsaan Bandar Puteri Jaya
2,884 ft
Education School
Tasik Hill Park II
3,212 ft
Leisure Park
Sekolah Menengah Kebangsaan Bandar Puteri Jaya
3,228 ft
Education School
Playground
3,314 ft
Leisure Playground
Park
3,688 ft
Leisure Park