Save Share

House for Sale

Outdated

JALAN HELANG, Pasir Gudang, Johor, Malaysia

365,000 MYR
380 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
960
Size (Sq. Ft.)
3
Beds
3
Baths

Description

DOUBLE STOREY TERRACE HOUSE @ TAMAN SCIENTEX

PROPERTY DETAIL
===============
JALAN HELANG
FREEHOLD /BUMI LOT
KELUASAN 960 sqft
3 BATHROOM 3 BEDROOM

=======================

3min TO POLY TECH SULTAN IBTAHIM
3min TO COMMUNITY COLLAGE
5min TO DESARU SENAI HIGHWAY
1min TO SHOPLOT

===================
ASKING PRICE RM365,000
===================

📞 012-594.2708 BANG YUS (REN47058)
📲 Show

🔹 HartanahLux
▫️Elite Top | ESP Properties

Kepada PEMILIK Hartanah yang ingin menjual atau sewakan hartanah (Rumah / Kedai / Tanah).
Kami sedia membantu anda dalam urusan:

( ) Perkhidmatan Jual Beli Hartanah
( ) Semakan Harga Terkini Pasaran
( ) Urusan Permohonan Pinjaman
( ) Urusan Khidmat Guaman
( ) Khidmat Nasihat Jual Beli Hartanah (Prosedur dan Proses Penjualan / Pembelian)
( ) Tiada ejen fee dikenakan keatas pembeli

Details

Bed icon Bedrooms
3
Bathtub icon Bathrooms
3
Maximize icon Size
960 Sq. Ft.
Home icon Title type
Freehold
Calendar icon Posted at
Fri, Nov 7, 2025 1:08 AM
Eye icon Views
4529

Property location

Nearby amenities

Kijang Park
1,266 ft
Leisure Park
Kolej Komuniti Pasir Gudang
1,450 ft
Education College
Kancil Recreation Park
1,503 ft
Leisure Park
Kancil
1,667 ft
Leisure Playground
McDonald's
Jalan Kong Kong
1,906 ft
Food & Drinks Fast food
Cafe HI-10
2,218 ft
Food & Drinks Restaurant
Politeknik Ibrahim Sultan Students Cafe
2,320 ft
Food & Drinks Cafe
Politeknik Ibrahim Sultan Sports Complex
2,356 ft
Leisure Sports centre
Econsave
2,694 ft
Shopping Supermarket
Taman Permainan
2,726 ft