Save Share

House for Sale

Outdated

Taman Bersatu, Alor Setar, Kedah, Malaysia

240,000 MYR
176 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
1,367
Size (Sq. Ft.)
3
Beds
2
Baths

Description

RUMAH TERES SETINGKAT TAMAN BERSATU, SIMPANG EMPAT, ALOR SETAR.

JUALAN : RM 240K (nego)
MV: RM250k
=======================

TAMAN BERSATU

Spesifikasi:
>> Teres Setingkat
>> Lot Tengah
>> FreeHold
>> Rezab Melayu
>> Keluasan Tanah : 1367sqft
>> Bilik Tidur : 3
>> Bilik Air : 1 1
>> Bilangan parking : 2

========================

Kemudahan :

>> Sekolah Menengah Tunku Abdul Aziz
>> Sekolah Agama Ulum
>> Sekolah Rendah
Klinik Kesihatan Simpang4
>> Shell & Caltex
>> 7Eleven
>> Farmasi, pasaraya ministore,dobi, medan selera

========================
*HARGA JUALAN : RM 240,000 (nego)

Maklumat lanjut sila hubungi:
Ezzwan (REN 68083)
Real Estate Negotiator
PRIMA HARTA E(3) 0958
Show
Telegram : Show

BUY | SELL | RENT-RESIDENTIAL | NEW | DEVELOPMENT | LAND | COMMERCIAL | INDUSTRIAL

*kadha*

Details

Bed icon Bedrooms
3
Bathtub icon Bathrooms
2
Maximize icon Size
1,367 Sq. Ft.
Home icon Title type
Freehold
Parking icon Parking spaces
2
Calendar icon Posted at
Fri, Oct 31, 2025 1:06 AM
Eye icon Views
5304

Property location

Nearby amenities

Kindergarten
673 ft
Education Kindergarten
Playground
899 ft
Leisure Playground
Kedai Makanan & Minuman Man Heong
2,900 ft
Food & Drinks Restaurant