Save Share

House for Sale

Outdated

Taman Kelemak Jaya, Alor Gajah, Malacca, Malaysia

195,000 MYR
150 MYR / Sq. Ft.
Price (Malaysian Ringgit)
1,300
Size (Sq. Ft.)
3
Beds
2
Baths

Description

[LOT NON BUMI] Rumah Single Storey, Taman Kelemak Jaya, Alor Gajah, Melaka.

==================
Harga Jual: RM 195 000
==================

Maklumat Hartanah :
• Teres 1 tingkat
• Leasehold (2098) | Non Bumi Lot
• 3 Bilik | 2 Bilik air
• 20 x 65 | 1300sqft
• Geran Individu

Akses & Lokasi Sekitar:
• 1 km - SK Dato Naning
• 1 km - SMK Dato Dol Said
• 1.5 km - SJK (T) Alor Gajah
• 1 km - Family Store Alor Gajah
• 1.5 km - Klinik Kesihatan Alor Gajah
• 3.4 km - Hospital Alor Gajah

===================
Harga Jual : RM 195 000
===================

Hubungi :
AHMAD FUAD | REN 80030 | Show

CCI REALTY SDN BHD E (1) 2054

Details

Bed icon Bedrooms
3
Bathtub icon Bathrooms
2
Maximize icon Size
1,300 Sq. Ft.
Home icon Title type
Leasehold
Calendar icon Posted at
Sat, Oct 18, 2025 1:07 AM
Eye icon Views
7036

Property location

Nearby amenities

Sekolah Kebangsaan Dato' Naning
781 ft
Education School
KEMAS
1,102 ft
Education Kindergarten
Family Store
1,365 ft
Shopping Supermarket
KFC
1,827 ft
Food & Drinks Fast food
Sekolah Rendah Agama JAIM Kelemak
1,900 ft
Education School
99 Speedmart
1,906 ft
Shopping Supermarket
7-Eleven
1,946 ft
Shopping Convenience store
Tabika Kemas Kg. Kelemak
1,952 ft
Education Kindergarten
SJK (T) Alor Gajah
1,998 ft
Education School
SMK Dato' Dol Said
2,005 ft
Education School
Parking
2,434 ft
Transport Parking
Pasar Alor Gajah
2,575 ft
Shopping Shopping mall