Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Mayang Sutera, U2, Shah Alam, Selangor, Malaysia

1,250,000 MYR
415 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
3,013
Saiz harta (Sq. Ft.)
6
Bilik Tidur
6
Bilik Air

Penerangan

For Sale SEMI-D 2.5 STOREY | TTDI JAYA, SHAH ALAM 🔥
📍 Mayang Sutera, U2

❗️RM1.25M ONLY! ❗️
💎 Market Value: RM1.50M (Below MV!)

🏡 EXCLUSIVE FEATURES
✨ End Lot – lebih privacy & luas
✨ Fully Furnished – move in terus
✨ 2.5 Storey Semi-Detached
✨ Kawasan premium & hot area
✨ Parking banyak & selesa
🚫 Tidak banjir

📐 PROPERTY DETAILS
✔️ Freehold
✔️ Build-Up: 2,678 sqft
✔️ Land Area: 3,013 sqft (40x70)
✔️ 5+1 Bedrooms | 5+1 Bathrooms
✔️ Ada stor room
✔️ Wet Kitchen + Dry Kitchen lengkap
✔️ Full Aircond
✔️ CCTV System
✔️ Gated & Guarded (Security RM300)
✔️ Vacant – boleh masuk bila-bila

Effie Azman
Papar
Protasa Properties Sdn Bhd
REN 53591

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
6
Bathtub icon Bilik Air
6
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
3,013 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 22, 2026 12:45 AM
Eye icon Paparan
61

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

1,398,000 MYR 399 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
5 Bilik Air
3,500 Sq. Ft.
Effie Azman
16 jam yang lepas 61
720,000 MYR 288 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,500 Sq. Ft.
Muizz Razak
1 minggu yang lepas 390
830,000 MYR 335 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
4 Bilik Air
2,476 Sq. Ft.
Muslihin
1 bulan yang lepas 793
1,300,000 MYR 259 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
5 Bilik Air
5,016 Sq. Ft.
Shaf
3 bulan yang lepas 5547
1,500,000 MYR 412 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
5 Bilik Air
3,640 Sq. Ft.
SAIFUL HELMI
3 bulan yang lepas 3821
1,190,000 MYR 386 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
5 Bilik Air
3,085 Sq. Ft.
SYAFIQ SHARIFUDIN
4 bulan yang lepas 3516

Lihat juga

Effie Azman
Senarai Hartanah 22