Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Baru

Taman Amansiara, Selayang, Selangor, Malaysia

280,000 MYR
255 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,100
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Selayang, Taman Amansiara Town House for sale.

- 1100 sf
- 3 room 2 bathroom
- Leasehold non bumi
- Well maintained unit
- Close to amenities
- Easy access via major highway and access

Asking price : Rm 280k nego
If interested call Ken Chong 010.902.2190 for viewing arrangement and details
Welcome property owner list sale/rent

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,100 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 21, 2026 12:22 AM
Eye icon Paparan
20

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

390,000 MYR 309 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,261 Sq. Ft.
JASON WONG
3 hari yang lepas 209
368,000 MYR 335 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
Tris Jong
5 hari yang lepas 573
299,999 MYR 192 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,560 Sq. Ft.
Loki Loh
1 bulan yang lepas 3904
238,000 MYR 198 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,204 Sq. Ft.
Eric Per
1 bulan yang lepas 4015
350,000 MYR 318 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
May Yak
1 bulan yang lepas 4005
270,000 MYR 225 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Elvis Kok
1 bulan yang lepas 3996

Lihat juga

Ken Chong
Senarai Hartanah 18