Simpan
Kongsi
Pangsapuri untuk Dijual
BaruTaman Ungku Tun Aminah, Skudai, Johor, Malaysia
494
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air
Penerangan
Taman Ungku Tun Aminah Low Cost Flat for Sale
RM 180k
Papar
Low Cost Flat,Skudai
2 bed 1 bath
494 sq.ft
Freehold
Non Bumi Lot
Renovation:
fully tiles
new painting
Papar
RM 180k
Papar
Low Cost Flat,Skudai
2 bed 1 bath
494 sq.ft
Freehold
Non Bumi Lot
Renovation:
fully tiles
new painting
Papar
Butiran
2
1
494 Sq. Ft.
Milik Bebas
Thu, May 21, 2026 12:21 AM
30
Lokasi harta
Kalkulator gadai janji
Harta yang serupa
188,000
MYR
381 MYR / Sq. Ft.
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air
494
Sq. Ft.
Yosef Chong
2 hari yang lepas
162
148,000
MYR
233 MYR / Sq. Ft.
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air
635
Sq. Ft.
JASON CHOH C.E.K SKY
3 hari yang lepas
212
175,000
MYR
354 MYR / Sq. Ft.
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air
494
Sq. Ft.
Jasper Ho
5 hari yang lepas
521
188,000
MYR
364 MYR / Sq. Ft.
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air
516
Sq. Ft.
Rouban Asokan
1 minggu yang lepas
1147
160,000
MYR
324 MYR / Sq. Ft.
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air
494
Sq. Ft.
Afandi Rashid
1 minggu yang lepas
1439
168,000
MYR
340 MYR / Sq. Ft.
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air
494
Sq. Ft.
Jasen Chia
1 bulan yang lepas
4041
Petua keselamatan
Ingat, keselamatan anda adalah keutamaan utama. Ambil langkah-langkah pencegahan yang diperlukan dan lakukan penyelidikan sebelum membuat sebarang komitmen. Ketahui lebih lanjut.Lihat juga
Kevin
Senarai Hartanah
4