Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Jalan Austin Perdana 1, Johor Bahru, Johor, Malaysia

328,000 MYR
518 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
633
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Lake View Suite @Austin Perdana
1st Apartment in Austin with Well Maintain Good Management
➤Apartment For SALE

-Jalan Austin Perdana 1
-Size 633sq.ft.
-2 Bedroom & 2 Bathroom
-Renovated Good Condition
-Plaster Ceiling And Flooring
-With Furnished & Electrical Appliances
-Tenanted Now

💰Selling RM328k ONLY!

Kang Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
633 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 20, 2026 12:18 AM
Eye icon Paparan
183

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

280,000 MYR 441 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
635 Sq. Ft.
Angeline Yep
1 bulan yang lepas 4297
350,000 MYR 570 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
614 Sq. Ft.
SHIN
1 bulan yang lepas 3412
350,000 MYR 570 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
614 Sq. Ft.
Lex Hiew
1 bulan yang lepas 3354
350,000 MYR 570 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
614 Sq. Ft.
XL-Serean
2 bulan yang lepas 3231
278,000 MYR 335 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
830 Sq. Ft.
Alvin lin
2 bulan yang lepas 3237
278,000 MYR 335 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
831 Sq. Ft.
Poey Loh
2 bulan yang lepas 3609

Lihat juga

Kang Wen Xiang
Senarai Hartanah 16