Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Baru

Aman Perdana, Aman Perdana, Selangor, Malaysia

1,490,000 MYR
259 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
5,750
Saiz harta (Sq. Ft.)
6
Bilik Tidur
6
Bilik Air

Penerangan

RENOVATED !! HOT SALES !!
Aman Perdana Double Storey Bungalow House Corner Unit Klang
Land Area : 5750 sqft
Built Up : 6000 sqft
6+1 Rooms 6 Bathrooms
Renovated
Partially Furnished
Kitchen Cabinet & Table Top
Good Condition
Gated-Guarded
FreeHold
Non-Bumi Lot

Selling Price RM1.49Mil ( Nego )

For more information & viewing:
May Teoh Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
6
Bathtub icon Bilik Air
6
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
5,750 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 19, 2026 12:31 AM
Eye icon Paparan
166

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

1,490,000 MYR 248 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
6 Bilik Air
6,000 Sq. Ft.
Vincent Lee
5 hari yang lepas 339
930,000 MYR 291 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,200 Sq. Ft.
Gary Lim
2 bulan yang lepas 1191
930,000 MYR 291 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,200 Sq. Ft.
Lucas Kok
2 bulan yang lepas 1178
1,550,000 MYR 258 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
6 Bilik Air
6,000 Sq. Ft.
Daniel Kok
3 bulan yang lepas 2744
1,400,000 MYR 233 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
7 Bilik Air
6,000 Sq. Ft.
KHAIRI AZIZI KAMAL HADRI
4 bulan yang lepas 2399
930,000 MYR 291 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,200 Sq. Ft.
Gary Lim
4 bulan yang lepas 2182

Lihat juga

May Teoh
Senarai Hartanah 20