Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Putra Place, Bayan Lepas, Pulau Pinang, Malaysia

410,000 MYR
410 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,000
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Putra Place for sale:

- 1000sf
- 2 car park
- Renovated unit
- 3 bedroom and 2 bathroom
- Cheapest in market

Asking : Rm 410k

For more information or To view the unit, kindly call Kevin 017_4987068(Ren05061)

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,000 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 19, 2026 12:01 AM
Eye icon Paparan
312

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

600,000 MYR 410 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,465 Sq. Ft.
Kevin Lim
5 hari yang lepas 313
420,000 MYR 420 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Kevin Lim
5 hari yang lepas 313
460,000 MYR 460 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
CLIFTON CHEE
1 minggu yang lepas 435
360,000 MYR 450 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
800 Sq. Ft.
SC Lim
1 minggu yang lepas 622
588,000 MYR 527 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,115 Sq. Ft.
Ayden Teoh 0182582285
2 minggu yang lepas 883
730,000 MYR 664 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
tan jing ling
2 minggu yang lepas 1088

Lihat juga

Kevin Lim
Senarai Hartanah 30