Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Seksyen 3, Bangi, Selangor, Malaysia

980,000 MYR
211 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
4,639
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

SWIMMING POOL📌

FOR SALE: Corner Lot Double Storey Seksyen 3 Bandar Baru Bangi

DETAILS:
========
- Leasehold Bumi Lot
- Land area: 4639sqf
- 4 Bedrooms
- 1 Bedroom at outside
- 4 Bathrooms
- Extend Kitchen (dry & wet kitchen)
- Kitchen Cabinet
- Swimming pool

AMENITIES:
=========
- Surau Bangi Perdana(Solat Jumaat)
-SK and SMK Jalan 3
-Klinik Kesihatan Bangi

======================
ASKING PRICE: RM980,000 nego
======================

wasap.my/ Papar
Papar
SAUFI

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
4
Maximize icon Saiz harta
4,639 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, May 18, 2026 12:36 AM
Eye icon Paparan
39

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

525,000 MYR 375 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
SYAFIQ
3 jam yang lepas 39
830,000 MYR 293 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
2,831 Sq. Ft.
Ety Rosli
2 hari yang lepas 267
620,000 MYR 349 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,775 Sq. Ft.
Mohd Difrizul
3 hari yang lepas 239
630,000 MYR 382 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.
Ety Rosli
4 hari yang lepas 326
620,000 MYR 349 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,775 Sq. Ft.
Ety Rosli
4 hari yang lepas 326
480,000 MYR 267 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,800 Sq. Ft.
wansaifullah
6 hari yang lepas 465

Lihat juga

SYAFIQ
Senarai Hartanah 8