Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Taman Sri Segambut, Segambut, Kuala Lumpur, Malaysia

550,000 MYR
374 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,470
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Taman Sri Segambut Single Storey Terrace House

===============
UNIT DETAILS :
===============

SELLING PRICE : RM550,000

- 1470 sf
- Leasehold
- 3 rooms, 2 baths
- Extended kitchen
- Drive 5 mins to MRT
- Nearby all amenities
- Very convenient area

Please contact / watsapp,
Ms Bii Bong
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,470 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 17, 2026 12:34 AM
Eye icon Paparan
15

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

410,000 MYR 357 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,150 Sq. Ft.
Muizz Razak
5 hari yang lepas 149
430,000 MYR 391 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
Syafwan Syahlan
1 bulan yang lepas 688
430,000 MYR 358 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
LISS AZIZ
3 bulan yang lepas 1737
580,000 MYR 395 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,470 Sq. Ft.
c.w.kong
1 tahun yang lepas 2895
450,000 MYR 765 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
588 Sq. Ft.
Ryan Lim
1 tahun yang lepas 3352

Lihat juga

Bong
Senarai Hartanah 3