Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

I-PARK, Bayan Lepas, Pulau Pinang, Malaysia

290,000 MYR
446 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
650
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

APARTMENT I-PARK FULLY FURNISH & RENOVATION Untuk Dijual di Bayan Lepas📍
=======================
💥💥💥💥💥💥💥💥
Harga Untuk Dijual :Rm290,000
💥💥💥💥💥💥💥💥
======================

Detail Rumah:

✅ 3 Bilik Tidur
✅ 2 Bilik Air
✅ Tingkat 8
✅ 1 lot parking 1st come 1st serve
✅Freehold/Non Bumi
✅Keluasan 650sqft
maintenance fee rm66 only

KEMUDAHAN BERDEKATAN:
📍Sekolah Rendah Dan Menengah
📍Kedai2 Makan/Cafe

Papar
REN44862
N**r

16.5.26

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
650 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 17, 2026 12:17 AM
Eye icon Paparan
26

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

665,000 MYR 464 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,433 Sq. Ft.
Christine Cham
4 hari yang lepas 329
790,000 MYR 463 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,708 Sq. Ft.
Brian
5 hari yang lepas 418
280,000 MYR 329 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Zita
1 minggu yang lepas 709
256,000 MYR 366 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
700 Sq. Ft.
Vick Teoh
1 bulan yang lepas 2555
280,000 MYR 311 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
Winny Teo
1 bulan yang lepas 2257
280,000 MYR 311 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
Danny Lim
2 bulan yang lepas 2381

Lihat juga

Muhammad Ihsan Zainuddin
Senarai Hartanah 131