Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

SRI INTAN, Masai, Johor, Malaysia

285,000 MYR
335 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
850
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

🏒 SRI INTAN APARTMENT @ MASAI / SERI ALAM FOR SALE 🏒

✨ Affordable & Strategic Location
✨ Suitable for Own Stay or Investment
✨ Located near Seri Alam township with complete amenities
✨ Easy access to Pasir Gudang Highway & EDL

πŸš— Estimated Distance
πŸ“ 10 mins to AEON Mall Permas Jaya
πŸ“ 8 mins to Mydin Mall Seri Alam
πŸ“ 15 mins to Johor Port
πŸ“ 25 mins to Johor Bahru CIQ
πŸ“ 30 mins to Singapore

✨ Peaceful environment with excellent connectivity to JB town & Singapore.

Please Contact Ms Jane at Papar for viewing arrangement

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
850 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 17, 2026 12:13 AM
Eye icon Paparan
26

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

365,000 MYR 276 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,323 Sq. Ft.
Desmond Lee
1 minggu yang lepas 745
305,000 MYR 359 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Mj Tan
1 bulan yang lepas 3622
245,000 MYR 288 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Amber Chai
1 bulan yang lepas 4113
240,000 MYR 282 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Adli Dinie
1 bulan yang lepas 4370
368,000 MYR 278 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,324 Sq. Ft.
Rayy Lim
1 bulan yang lepas 4146
260,000 MYR 306 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
SHIN
1 bulan yang lepas 3082

Lihat juga

Jane Ragu
Senarai Hartanah 6