Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Jln Tanjung Lipat, Kota Kinabalu, Sabah, Malaysia

615,000 MYR
962 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
639
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

For Sale !!
Peak Soho Condominium I 2R1B I Seaview I Likas I KK City

Selling Price: Rm615,000

Property Details:
>Location: Jln Tanjung Lipat/ Likas Kota Kinabalu
>Sea View
>Block B, Level 7
>Build up area: 639 Sqft.
>2 Bedrooms
>1 Bathrooms
> Prime Location
>1 Parking lot
> Well maintain & good for own stay or investment.
>Fully Furnished with Aircond, Fan, Light, Kitchen Cabinet & Water heater.
>Management fee & Singki fund @0.39 cents (Rm249.21)
>Currently Tenanted

Accessibility: (5-20 Min)
>1.9km Suria Shopping Mall
>2.2km Plaza Shell
>4.0km Imago Shopping Mall
>4.7km Queen Elizabeth 1
>6.1km Queen Hospital 2 (KPJ)
>8.9km KKIA (Air Port)
>Good Location For Own Stay or Investment.

For Viewing or more details:
Pls call or WhatsApp
Mr π‘³π’Šπ’‚π’˜ Vui Onn Papar
Papar
Papar
IQI REALTY S/B (REN 37441)

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
1
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
639 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 17, 2026 12:02 AM
Eye icon Paparan
12

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

585,000 MYR 915 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
639 Sq. Ft.
Chris Feng Sabah Properties
1 bulan yang lepas 1875
799,000 MYR 822 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
972 Sq. Ft.
IQI Desmond Lai
1 bulan yang lepas 1736
920,000 MYR 953 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
965 Sq. Ft.
TJ WONG
1 bulan yang lepas 2190
1,000,000 MYR 919 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
1,088 Sq. Ft.
Philicica
1 bulan yang lepas 2188
480,000 MYR 505 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
950 Sq. Ft.
May Yong
1 bulan yang lepas 2441
290,000 MYR 322 MYR / Sq. Ft.