Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Jalan Jeriji, Bukit Jelutong, Selangor, Malaysia

798,000 MYR
307 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,600
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

Double Storey Terrace House Bukit Jelutong
Jalan Jeriji

Built Up Approximately 2500 sqft
Land size: 22x75
3+1 rooms ( 3 rooms ensuites/ attached with bathrooms)
4 bathrooms
Free hold Non bumi unit
Next to the corner lot house

Asking price RM798k
Below Market Value

Please contact for viewing
Aida Ramli
IQI Realty
REN70267
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
4
Maximize icon Saiz harta
2,600 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 16, 2026 12:49 AM
Eye icon Paparan
38

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

1,099,000 MYR 423 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
4 Bilik Air
2,600 Sq. Ft.
AZIK KHALID
6 bulan yang lepas 2413

Lihat juga

AIDA RAMLI
Senarai Hartanah 4