Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Baru

Jalan teratai, Ampang, Selangor, Malaysia

315,000 MYR
318 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
990
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Property address:
Jalan teratai

Pls Call Kenny Papar

zero one two three six two eight eight two eight

Property Type: Bukit Teratai Townhouse Upper Unit

Leasehold - Non Bumi lot

Ren 02567

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
990 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 16, 2026 12:27 AM
Eye icon Paparan
22

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

395,000 MYR 282 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Muhammad Danish Govindarajan
4 hari yang lepas 488
450,000 MYR 409 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
Hussin Ali Idris
1 minggu yang lepas 1116
398,000 MYR 468 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Harun Osman
2 bulan yang lepas 3866
398,000 MYR 374 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,065 Sq. Ft.
MAUDUDI
2 bulan yang lepas 4007
398,000 MYR 374 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,065 Sq. Ft.
Izzat Sufi 016-2074258
2 bulan yang lepas 4279
398,000 MYR 374 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,065 Sq. Ft.
Mohamad Hanafi
2 bulan yang lepas 4264

Lihat juga

Kenny
Senarai Hartanah 23