Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Bukit tinggi 1, Klang, Selangor, Malaysia

200,000 MYR
281 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
713
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE🏠

Bukit tinggi 1 First Floor Shop apartment

Asking Price rm200k

713sqft
3room 2 bathroom
Freehold
Non Bumi
Basic unit
Facing Front

For more information and viewing :
Edward Papar
Papar
REN 58353

For more information and viewing :
Edward Papar
Papar
REN 58353

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
713 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 16, 2026 12:14 AM
Eye icon Paparan
106

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

320,000 MYR 427 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
GP Lim
3 hari yang lepas 392
200,000 MYR 235 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
May
3 hari yang lepas 372
260,000 MYR 347 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
May
1 minggu yang lepas 794
310,000 MYR 365 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
abby woo
1 minggu yang lepas 703
128,000 MYR 149 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
859 Sq. Ft.
CS
1 bulan yang lepas 2425
128,000 MYR 194 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
659 Sq. Ft.
Taniel
1 bulan yang lepas 1695

Lihat juga

Edward Chua
Senarai Hartanah 40