Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Baru

Megah Ria, Masai, Johor, Malaysia

198,000 MYR
233 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
850
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

πŸ“Megah Ria @Masai
Medium Cost Flat

For Sale

πŸ‘‡πŸ»π‘ƒπ‘™π‘’π‘Žπ‘ π‘’ π‘π‘™π‘–π‘π‘˜ π‘‘β„Žπ‘’ π‘›π‘’π‘šπ‘π‘’π‘Ÿ π‘™π‘–π‘›π‘˜ π‘Žπ‘‘ π‘π‘’π‘™π‘œπ‘€ 😎

🧱 Built-up : 850 sqft
πŸ›οΈ 3 Bedrooms
πŸ› 2 Bathrooms
πŸ’― Freehold
🎊 Non Bumi Lot
❌ No Lift
🏒First floor

πŸ’°Asking Price :RM198k
Bank value RM250k

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
850 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 15, 2026 12:18 AM
Eye icon Paparan
75

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

250,000 MYR 294 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
JACK TEO 0111-0888283
3 hari yang lepas 461
155,000 MYR 238 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
IRFAN YUSOFF
1 bulan yang lepas 3370
180,000 MYR 304 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
592 Sq. Ft.
JB Max
1 bulan yang lepas 3087
238,000 MYR 280 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Faridah Osman
1 bulan yang lepas 2018
218,000 MYR 294 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
742 Sq. Ft.
Jasper Ho
1 bulan yang lepas 2062
188,000 MYR 221 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
JAMES NEO
1 bulan yang lepas 2094

Lihat juga

JH Yap
Senarai Hartanah 2