Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Jalan Bayam, Shah Alam, Selangor, Malaysia

370,000 MYR
308 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,200
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

[20'x60']

Single Storey Jalan Bayam, Seksyen 24, Shah Alam

✌🏻COA Listing
==========================
Asking Price : RM 370,000 (nego)
Contact : Papar
==========================

DETAILS
========
✅Single Storey Terrace
✅Leasehold (bumi lot)
✅Intermediate
✅Land area : 20’x60’ (1,200 approx)
✅Built up : 800 sqft
✅3 bedrooms & 2 bathrooms
✅Tenanted
✅Basic unit

NEARBY AMENITIES
=================
• ⁠Uptown Shah Alam (3 min)
• Masjid Al-Ehsan Seksyen 24 (3 min)
• ⁠CIAST Seksyen 19 (4 min)
• ⁠SMK Seksyen 24 (4 min)
• ⁠SK Seksyen 24 (4 min)
• ⁠Kolej Tingkatan Enam (5 min)
• ⁠Ole-Ole Mall Seksyen 18 (5 min)
• ⁠AEON Big Seksyen 23 (5 min)

Interested? Call/whatsapp:

Papar
Aiman Ghazali
PEA 3764
Protasa Properties Sdn Bhd

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,200 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 14, 2026 12:42 AM
Eye icon Paparan
116

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

490,000 MYR 364 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,345 Sq. Ft.
Keyn Aziz
1 bulan yang lepas 3605
370,000 MYR 440 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
840 Sq. Ft.
Fasnor Hefiz
1 bulan yang lepas 3463
450,000 MYR 300 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,500 Sq. Ft.
Azli 0123800960
1 bulan yang lepas 1235
350,000 MYR 354 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
990 Sq. Ft.
KHAIRUL 018-9196972
2 bulan yang lepas 1776
345,000 MYR 246 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
MOHD SAMSON IBRAHIM
3 bulan yang lepas 4431
426,000 MYR 241 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,765 Sq. Ft.
Azmi
4 bulan yang lepas 4353

Lihat juga

aiman ghazali
Senarai Hartanah 31