Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Larkin heights, Johor Bahru, Johor, Malaysia

385,000 MYR
420 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
916
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

For Sale (exclusive unit )
Can full loan unit
Larkin heights
3bedroom 2bath
916sqft
Leasehold until 2101
Fully furnished
2 carpark
International lot
Maintenance fee Rm280
Bank value Rm440k
Selling price Rm385k

Please Contact for more information.
Junz Liew REN 61295

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
916 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 13, 2026 12:17 AM
Eye icon Paparan
466

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

338,000 MYR 365 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
925 Sq. Ft.
Keith Shum
4 hari yang lepas 522
358,000 MYR 395 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
906 Sq. Ft.
Rayy Lim
6 hari yang lepas 759
350,000 MYR 340 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,028 Sq. Ft.
Rumah Promosi
6 hari yang lepas 704
385,000 MYR 420 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
916 Sq. Ft.
HEW WAI TENG AMBER
1 minggu yang lepas 1343
348,000 MYR 348 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,001 Sq. Ft.
Lala Wong
1 minggu yang lepas 1341
450,000 MYR 468 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
961 Sq. Ft.
Sheng Long
1 bulan yang lepas 4315

Lihat juga

liew zhi juen
Senarai Hartanah 15