Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Jalan Carey Seksyen 1A/71, Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

780,000 MYR
342 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,283
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Double Storey House (RENOVATED) Jalan Carey Seksyen 1A/71 PETALING JAYA

DETAILS :
- BUILT UP : 2,283 Sqft Approx
- ⁠Land Size 22X86
- Leasehold (NON BUMI)
- 4 Bed 2 Bath
- BALCONY
- RENOVATED : Plaster Ceiling,Kitchen Cabinet,Air Condition & CCTV Included
- EXTRA LAND 20 Feet
- Main Door Facing South
- ⁠Vacant

PRICE : RM780K Nett

Messenger : Muizz Razak
REN21185 
Contact : Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
2,283 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 12, 2026 12:50 AM
Eye icon Paparan
414

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

620,000 MYR 282 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,200 Sq. Ft.
Muizz Razak
3 hari yang lepas 366
808,000 MYR 490 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.
Muizz Razak
3 hari yang lepas 351
420,000 MYR 350 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
ASYRAF ASRI
6 hari yang lepas 714
720,000 MYR 600 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
ASYRAF ASRI
6 hari yang lepas 681
620,000 MYR 403 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
Salman Sharifudin
6 hari yang lepas 646
590,000 MYR 369 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,600 Sq. Ft.
Ezra
1 minggu yang lepas 832

Lihat juga

Muizz Razak
Senarai Hartanah 129