Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Kampung Bahagia Bangi, Bangi, Selangor, Malaysia

960,000 MYR
96 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
10,000
Saiz harta (Sq. Ft.)
8
Bilik Tidur
5
Bilik Air

Penerangan

Attached Bungalow House
Kampung Bahagia Bangi
=======================
Asking Price RM960k nego
=======================
Property Details :
- Leasehold (Malay reserve)
- Land Size 10000 sqft
- 6 Bedrooms & 4 Bathrooms + 2 Bedrooms & 1 Bathrooms (attached house)
- Bungalow ini attached dengan rumah disebelah dan disewakan pada penyewa
- Tiada CF owner prefer cash buyer

Amenities :
- IOI City
- PKNS Bangi
- Kipmall Bangi
- Bangi Gateway
- Giant, Econsave, Lotus, CS Supermarket
- UKM, UPM, UNITEN, KPTM, GMI, IUKL, UniKL, USIM

Accessibilities :
- PLUS
- SKVE
- ELITE
- SILK
- LEKAS

For more info or viewing session, please contact :
Shazwan
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
8
Bathtub icon Bilik Air
5
Maximize icon Saiz harta
10,000 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 12, 2026 12:34 AM
Eye icon Paparan
333

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

1,990,000 MYR 201 MYR / Sq. Ft.
8 Bilik Tidur
6 Bilik Air
9,881 Sq. Ft.
Ammeer Nadzrai
1 minggu yang lepas 300
1,990,000 MYR 166 MYR / Sq. Ft.
8 Bilik Tidur
6 Bilik Air
12,000 Sq. Ft.
En Fad
1 bulan yang lepas 2315
1,900,000 MYR 158 MYR / Sq. Ft.
8 Bilik Tidur
6 Bilik Air
12,000 Sq. Ft.
EffendyShohaili
2 bulan yang lepas 3793
3,200,000 MYR 256 MYR / Sq. Ft.
8 Bilik Tidur
6 Bilik Air
12,500 Sq. Ft.
Hussin Ali Idris
3 bulan yang lepas 2568
1,900,000 MYR 228 MYR / Sq. Ft.
8 Bilik Tidur
2 Bilik Air
8,340 Sq. Ft.
Asmah
4 bulan yang lepas 2349
7,500,000 MYR 416 MYR / Sq. Ft.
8 Bilik Tidur
9 Bilik Air
18,018 Sq. Ft.
Dunia Hartanah
4 bulan yang lepas 2498

Lihat juga

Shazwan CH
Senarai Hartanah 98