Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Taman Luyang Phase 8, Kota Kinabalu, Sabah, Malaysia

2,600,000 MYR
311 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
8,360
Saiz harta (Sq. Ft.)
5
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

🏡 For Sale | Elegant 3-Storey Bungalow @ Taman Luyang Phase 8

✨ Property Details:
• Tenure: CL 999
• Land Area: 8,360 sq ft
• Built-Up Area: approx. 4,000 sq ft
• 5 Bedrooms | 4 Bathrooms
• Spanish Tudor architectural design — timeless elegance and charm

💰 Asking Price: RM2.6 Million (Below Market Value)

🌳 Nestled in one of Kota Kinabalu’s most sought-after neighbourhoods, this beautifully designed bungalow offers space, comfort, and a distinctive style perfect for family living.

---

🌟 Your Trusted Partner in Sabah Real Estate
Buy | Sell | Rent | Invest with Confidence

👩🏻‍💼 Peggy Lam (REN64061)
💌 WhatsApp Direct: wa.me/ Papar
🏢 The Roof Realty | E(1)1605/5
🆔 Co. Reg. 201501022481

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
5
Bathtub icon Bilik Air
4
Maximize icon Saiz harta
8,360 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 8, 2026 12:34 AM
Eye icon Paparan
300

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Tempat letak kereta
381 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
1,703 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
1,821 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Fatt Kee Seafood Restaurant
Jalan Kolam
1,890 ft
Makanan & Minuman Restoran
发记鱼杂
2,024 ft
Makanan & Minuman Restoran
Secret Recipe
2,024 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
4Fingers Crispy Chicken
2,054 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Hi Seoul
2,057 ft
Makanan & Minuman Restoran
Korean BBQ Supul Restaurant
2,057 ft
Makanan & Minuman Restoran
KFC
Jalan Lintas
2,090 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Level Up Fitness
2,090 ft
Rekreasi Pusat kecergasan
Hua Yuan Dim Sum
2,093 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji