Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Jalan Scientex Maju 17, Kulai, Johor, Malaysia

330,000 MYR
326 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,011
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

🏠 Townhouse RMMJ For Sale – Taman Scientex

πŸ“ Jalan Scientex Maju 17, Taman Scientex, 81000 Kulai, Johor

Property Details:
βœ… Freehold
βœ… Land Area: 1,011.44 sqft
βœ… 3 Bedrooms
βœ… 2 Bathrooms

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,011 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 8, 2026 12:26 AM
Eye icon Paparan
494

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

295,000 MYR 295 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Afandi Rashid
4 hari yang lepas 494
320,000 MYR 263 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,216 Sq. Ft.
Alvin Ng
4 bulan yang lepas 11232
330,000 MYR 271 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,216 Sq. Ft.
Joan Ng
6 bulan yang lepas 18572
250,000 MYR 250 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
ISMAIL SYED MAHMUD
8 bulan yang lepas 24658
299,000 MYR 299 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Miho
8 bulan yang lepas 23722
190,000 MYR 224 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
SHAA
1 tahun yang lepas 27628

Lihat juga

Rumah Pertama Johor
Senarai Hartanah 26