Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

SEKSYEN 51A, Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

590,000 MYR
369 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,600
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

NEW LISTING βœ…βœ…βœ…

WTS SINGLE STOREY TERRACE ENDLOT SEKSYEN 51A, PETALING JAYA

END LOT πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯
HOT AREA πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯
EXTENDED KITCHEN πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯

ASKING PRICE: 590Kβœ…
MARKET VALUE: 650K

PROPERTY DETAILS:
- Leasehold Non Bumi
- Land Area : 20x80 sqft
- Built Up : 1450sqft Approx
- 4 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- Facing Side Corner House
- Owner Occupied

AMENITIES:
- Masjid Dato Haji Kamarudin
- SK Petaling Jaya (1) & (2)

Papar
REN 65009
Great Casa Realty

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,600 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 5, 2026 2:31 AM
Eye icon Paparan
612

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

GiatMARA Petaling Jaya
Jalan 222 A
315 ft
Pendidikan Kolej
Tempat letak kereta
548 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Despark College
Jalan 51A/223
689 ft
Pendidikan Kolej
Learn To Swim
Jalan 51A/219
1,204 ft
Pendidikan Sekolah
Restoran Ahwa
1,289 ft
Makanan & Minuman Restoran
Sekolah Jenis Kebangsaan (Tamil) Vivekananda
1,299 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Kebangsaan Bukit Bintang 1 & 2
1,302 ft
Pendidikan Sekolah
KK Super Mart
1,322 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Tempat letak kereta
1,368 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
1,818 ft
Rekreasi Taman
Cencaru
1,827 ft
Makanan & Minuman Restoran
Taman permainan
1,827 ft
Rekreasi Taman permainan

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

680,000 MYR 340 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,000 Sq. Ft.
Mohammad hidayat
3 minggu yang lepas 3136
870,000 MYR 493 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,765 Sq. Ft.
PN LINDA OTHMAN 0172529723
3 minggu yang lepas 1782
878,000 MYR 532 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.
Helmy Izzudin
4 minggu yang lepas 1203
650,000 MYR 325 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,000 Sq. Ft.
Aizat Saiful
1 bulan yang lepas 1141
850,000 MYR 567 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,500 Sq. Ft.
Shaf
1 bulan yang lepas 1696
500,000 MYR 357 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Fasnor Hefiz
1 bulan yang lepas 1665