Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Presint 14, Putrajaya, Putrajaya, Malaysia

900,000 MYR
360 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,500
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

WTS / FOR SALE :

[Near Surau] Double Storey Elderberries Terrace at Presint 14, Putrajaya

πŸ“ Presint 14, Putrajaya

Terrace, Two Storeys, Freehold, Non-Bumi Lot, Intermediate
Built-up Size : 2,500 sqft
Land Area : 1,800 sqft
4 Rooms
3 Bathrooms

Asking Price : RM 900,000

βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–βž–

For Sale:
Double Storey Elderberries Terrace at Presint 14, Putrajaya.
- Facing Open

Located near Surau Al-Manar (Surau Jumaat), Nadi 15 shoplots, Alamanda, Shaftbury & IOI City Mall, Nexus, IMAS and Spectrum International Schools, Sekolah P14(1), Taman Rimba Alam etc

House is refurbished and fitted with upper kitchen wardrobe, Build in wardrobes for every rooms, airconds, water heater etc

Build up Area: 2,500 sqft
Land Area: 1,800 sqft
4 Bedrooms, 3 Bathrooms

Asking Price: RM 900,000

Private Viewing by Appointment:

Liana Sofea
PEA2361
IQI Putrajaya
Papar
amrzing

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
2,500 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 5, 2026 2:30 AM
Eye icon Paparan
399

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman permainan
974 ft
Rekreasi Taman permainan
Marrybrown
1,263 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Domino's
1,289 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
KFC
1,299 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Tempat letak kereta
1,309 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Mohd Chan
1,362 ft
Makanan & Minuman Restoran
P14 Playground
1,394 ft
Rekreasi Taman permainan
99 Speedmart
1,473 ft
Membeli-belah Pasar raya
4Fingers Crispy Chicken
1,473 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
SegiFresh
1,529 ft
Membeli-belah Pasar raya
US Pizza
1,539 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta