Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Taman Ria Jaya (Inang), Sungai Petani, Kedah, Malaysia

390,000 MYR
56 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
7,007
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

🏑 SEMI D SETINGKAT END LOT – TAMAN RIA JAYA, SUNGAI PETANI
πŸ’₯ HANYA RM 390,000 SAHAJA!(Bawah Harga Pasaran!) πŸ’₯
.
===========
SPESIFIKASI
===========
βœ… Taman Ria Jaya (Inang), Sungai Petani, Kedah
βœ… Rumah Berkembar (1) Satu Tingkat (End Lot)
βœ… Harga Jualan : RM 390,000
βœ… Harga Pasaran : RM 450,000 (BOLEH MARKUP LOAN)
βœ… 4 Bilik Tidur
βœ… 3 Bilik Air
βœ… Luas Binaan: 1,008 Kps (24 x 42) + 50 Kps (Extend kitchen)
βœ… Luas Tanah: 7,007 Kps
βœ… Rumah Standard Unit
βœ… Kejiranan Bercampur
βœ… Freehold
.
LOKASI STRATEGIK & KEMUDAHAN:
πŸ›οΈ Village Mall & Amanjaya Mall – Shopping Senang
🏫 Sekolah Rendah & Menengah berhampiran
πŸ–οΈ Cinta Sayang Resort & Kawasan Perindustrian SP
β›½ Lotus’s SP Utara & Exit Tol SP Utara – Mudah Ke Mana Saja
.
πŸ’³ Bayaran Fleksibel:
* Bank Loan / Cash / LPPSA
* Boleh full loan (Tertakluk kpd Terma & Syarat)
* Semak kelayakkan pinjaman perumahan secara percuma
.
πŸ”₯ Harga Hebat: RM390,000 SAHAJA! πŸ”₯
.
πŸ“² NAK TENGOK RUMAH? KLIK LINK DI BAWAH:
πŸ‘‰ Papar
πŸ‘‰ Papar
πŸ‘‰ Papar
.
πŸ“ž Hubungi Sekarang:
Haneef Radzi (REN 34899)
Perunding Hartanah Berdaftar
🏠 Viks Properties Sdn Bhd E(1)1890
πŸ“² wa.me/ Papar
SRS134

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
7,007 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, Nov 21, 2025 11:58 PM
Eye icon Paparan
899

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
1,539 ft
Rekreasi Taman
Restoran Teratak Resort
1,578 ft
Makanan & Minuman Restoran
Mega Kulim Pharmacy
1,870 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi
nightmarket
2,070 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
night market
2,142 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Econo Jaya
Jalan Kuda Kepang 1/1
2,300 ft
Membeli-belah Pasar raya
Taman
2,313 ft
Rekreasi Taman
Klinik Komuniti Taman Ria Jaya
2,349 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Tempat letak kereta
2,434 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Restaurant Cikgu Mail
2,484 ft
Makanan & Minuman Restoran