保存 分享

出售的房屋

已过期

Taman Ria Jaya (Inang), Sungai Petani, 吉打, 马来西亚

390,000 MYR
56 MYR / 平方英尺
价格 (马来西亚林吉特)
7,007
大小 (平方英尺)
4
卧室
3
浴室

描述

🏡 SEMI D SETINGKAT END LOT – TAMAN RIA JAYA, SUNGAI PETANI
💥 HANYA RM 390,000 SAHAJA!(Bawah Harga Pasaran!) 💥
.
===========
SPESIFIKASI
===========
✅ Taman Ria Jaya (Inang), Sungai Petani, Kedah
✅ Rumah Berkembar (1) Satu Tingkat (End Lot)
✅ Harga Jualan : RM 390,000
✅ Harga Pasaran : RM 450,000 (BOLEH MARKUP LOAN)
✅ 4 Bilik Tidur
✅ 3 Bilik Air
✅ Luas Binaan: 1,008 Kps (24 x 42) + 50 Kps (Extend kitchen)
✅ Luas Tanah: 7,007 Kps
✅ Rumah Standard Unit
✅ Kejiranan Bercampur
✅ Freehold
.
LOKASI STRATEGIK & KEMUDAHAN:
🛍️ Village Mall & Amanjaya Mall – Shopping Senang
🏫 Sekolah Rendah & Menengah berhampiran
🏖️ Cinta Sayang Resort & Kawasan Perindustrian SP
⛽ Lotus’s SP Utara & Exit Tol SP Utara – Mudah Ke Mana Saja
.
💳 Bayaran Fleksibel:
* Bank Loan / Cash / LPPSA
* Boleh full loan (Tertakluk kpd Terma & Syarat)
* Semak kelayakkan pinjaman perumahan secara percuma
.
🔥 Harga Hebat: RM390,000 SAHAJA! 🔥
.
📲 NAK TENGOK RUMAH? KLIK LINK DI BAWAH:
👉 显示
👉 显示
👉 显示
.
📞 Hubungi Sekarang:
Haneef Radzi (REN 34899)
Perunding Hartanah Berdaftar
🏠 Viks Properties Sdn Bhd E(1)1890
📲 wa.me/ 显示
SRS134

详细信息

Bed icon 卧室
4
Bathtub icon 浴室
3
Maximize icon 大小
7,007 平方英尺
Home icon 产权类型
永久产权
Calendar icon 发布于
Fri, Nov 21, 2025 11:58 PM
Eye icon 次观看
901

房产位置

附近设施

公园
1,539 英尺
休闲 公园
Restoran Teratak Resort
1,578 英尺
餐饮 餐馆
Mega Kulim Pharmacy
1,870 英尺
医疗 药店
nightmarket
2,070 英尺
购物 购物中心
night market
2,142 英尺
购物 购物中心
Econo Jaya
Jalan Kuda Kepang 1/1
2,300 英尺
购物 超市
公园
2,313 英尺
休闲 公园
Klinik Komuniti Taman Ria Jaya
2,349 英尺
医疗 诊所
停车场
2,434 英尺
交通 停车场
Restaurant Cikgu Mail
2,484 英尺
餐饮 餐馆
Texas Chicken
2,621 英尺
餐饮 快餐
7-Eleven
2,674 英尺
购物 便利店

房贷计算器

类似房产

435,000 MYR 136 MYR / 平方英尺
4 卧室
2 浴室
3,200 平方英尺
Syed Muhamad Bin Syed Hassan
1天前 88
640,000 MYR 229 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
2,798 平方英尺
Mustafa
3天前 139
370,000 MYR 240 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
1,539 平方英尺
Farhan roslan
4天前 163
440,000 MYR 107 MYR / 平方英尺
4 卧室
3 浴室
4,100 平方英尺
Mohd Suhaili bin Jurid