Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

Aman Perdana, Aman Perdana, Selangor, Malaysia

1,170,000 MYR
293 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
4,000
Saiz harta (Sq. Ft.)
5
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

Aman Perdana Klang
2 Storey Bungalow
50x80
4 1R4B
Freehold
Renovated
Fully Extended
Gated Guarded
Tip Top Condition
Selling 1.17m
For more information & viewing:
Alex Lee Papar
wasap.my/ Papar (Alex Lee REN33753)

-Klang Shah Alam Specialist One Stop Solutions To Assist Purchaser & Vendor [ Banker & Lawyer ]

THE ROOF REALTY (E(3)1462)

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
5
Bathtub icon Bilik Air
4
Maximize icon Saiz harta
4,000 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, Nov 14, 2025 7:50 AM
Eye icon Paparan
4326

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

SJK (C) Pin Hwa 2
Lorong Haji Abdul Manan
1,250 ft
Pendidikan Sekolah
Taman permainan
2,205 ft
Rekreasi Taman permainan
99 Speedmart
2,661 ft
Membeli-belah Pasar raya
G-Mart
Jalan Aman Perdana 10C/KU5
2,799 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Burger King
Jalan Aman Perdana 10C/KU5
2,805 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
7-Eleven
Jalan Aman Perdana 10C/KU5
2,838 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

1,150,000 MYR 288 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
5 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Jesslyn Seng
2 hari yang lepas 267
1,150,000 MYR 288 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
4 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Warren Yee
4 hari yang lepas 317
1,150,000 MYR 288 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
5 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Wilson Ng
1 bulan yang lepas 2311
1,150,000 MYR 288 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
5 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Rylin Tan
1 bulan yang lepas 1345
1,650,000 MYR 344 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
4 Bilik Air
4,800 Sq. Ft.
Randy Soh
2 bulan yang lepas 1339
930,000 MYR 291 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,200 Sq. Ft.
Vincent Lee
2 bulan yang lepas 1255

Lihat juga

Alex Lee
Senarai Hartanah 35