Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Pangsapuri Cheras Utama, Cheras, Selangor, Malaysia

225,000 MYR
255 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
883
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

PANGSAPURI CHERAS UTAMA CHERAS

Price: RM225K (FULL LOAN)
Contact : 012. Papar Hadi Toheren

PROPERTY DETAILS:-
Category: Apartment
Bedroom : 3
Bathroom: 2
Leasehold : Bumi lot
Facilities: Jogging Track | Parking | Security | Lift | Playground
Floor Range: Medium Floor
Carpark: 1
Property Type: Apartment
Size: 883 sq.ft.
Area: Cheras

Description:
Facilities - Parking, Playground, 24 Hours Security, Gated Guarded

Hadi Toheren
REN19904
012. Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
883 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Nov 13, 2025 1:23 PM
Eye icon Paparan
3764

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Nasi Lemak Sawal
495 ft
Makanan & Minuman Kafe
Green Suria Apartment Recreational Park
991 ft
Rekreasi Taman
SK Desa Baiduri
Jalan Persiaran Baiduri
1,289 ft
Pendidikan Sekolah
Taman permainan
1,332 ft
Rekreasi Taman permainan
Tadika SK Desa Baiduri
1,411 ft
Pendidikan Tadika
Taman permainan
1,427 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
1,611 ft
Rekreasi Taman permainan
Tempat letak kereta
1,644 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,680 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,864 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
BB Sun Kee Restaurant
Jalan Desa Cahaya 12
1,880 ft
Makanan & Minuman Restoran
Chuen Jia Noodle House
Jalan Desa Cahaya 11
1,893 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

260,000 MYR 270 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
963 Sq. Ft.
William Wan
2 hari yang lepas 498
143,000 MYR 220 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
WILLIAM LOO
2 hari yang lepas 498
350,000 MYR 289 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,212 Sq. Ft.
Macy Chow 016-2252322
2 hari yang lepas 498